Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu firemní dovolené, probíhající od 1. do 5. července, proběhne poslední expedice Vašich objednávek v pátek 28. června a poté zase v pondělí 8. července.

  BISON DOUBLE FIX 1,5 m x 19 mm

  Oboustranná lepící páska do interiéru  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 1750
  Značka: Bison
  Alternativní jednotky: 1 baleni je 12 ks
  • Odolná vlhkosti
  • Velmi silná: 350g/2 cm pásky
  • Do interiéru
  • Bílá

  Oboustranná bílá lepící páska vhodná jako náhrada šroubů a hřebíků. Do interiéru. Odolná vzdušné vlhkosti. Na hladkém povrchu a při relativní vlhkosti 40% - 70% má nosnost 350g/2 cm pásky. Odolává teplotám od -20°C do +70°C.

  ROZSAH POUŽITÍ:

  Je vhodná pro lepení dílců zejména v koupelně a domácnosti, jako jsou koupelnové doplňky, plastové háčky, menší zrcadla (větší zrcadla v kombinaci s BISON MIRROR, nebo BISON POLY MAX WHITE) aj. Je vhodná také pro lepení předmětů, které by mohly sklouznout (např. telefon, budík, aj.). Lepící páska není vhodná pro aplikaci na porézní materiály.

  NÁVOD K POUŽITÍ:

  Lepené plochy musí být suché, čisté a odmaštěné. Ustřihněte požadovanou délku pásky a nalepte na jednu stranu, potom odstraňte ochranný papír a lepený díl pevně přitlačte na druhý lepený povrch. Nosnost pásky je 350 g na každé 2 cm délky pásky. Prosím nechytejte prsty lepící část pásky, mohla by se snížit přilnavost pásky. Maximální pevnost dosáhne BISON Double Fix po 24 hodinách.

  TIP:

  Pro lepení v exteriérech a jiných náročnějších aplikací použijte:
  BISON MONTAGEKIT TAPE
  BISON CAR TAPE