Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu firemní dovolené, probíhající od 1. do 5. července, proběhne poslední expedice Vašich objednávek v pátek 28. června a poté zase v pondělí 8. července.

  UHU Fix N Glaze 150 ml

  Lepidlo na ubrouskovou techniku a na lepení “Puzzle”.  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 7934
  Značka: UHU
  Alternativní jednotky: 1 baleni je 6 ks

  Pro nádherné dekorování za pomoci papírových ubrousků a tzv. dekupáž techniky. Dále vynikající jako krycí lak a lepidlo na lepení puzzle. Bez rozpouštědel. Po zaschnutí čiré.

  ROZSAH POUŽITÍ:

  Ubrousková metoda na keramiku, kámen, sklo, papír a karton, polystyren a plasty. Vhodné i pro lepení dekorativních písků. Po sestavení puzzle též vhodné na zpevnění a přelakování. Lze je přenést a vytvořit obrazy.

  NÁVOD K POUŽITÍ:

  Lepené díly musí být čisté, suché a odmaštěné. Nastříhejte si části ubrousků (či jiných materiálů s motivy), které chcete aplikovat na předmět. Naneste tenkou vrstvu lepidla/laku zdobený předmět. Přiložte vystřižený motiv na ještě mokré lepidlo. Počkejte na zaschnutí. Přetřete celý povrch lepidlem/lakem.
  Lepidlo se dá aplikovat štětcem. Tímto způsobem přetřete několikrát (vždy nechte zaschnout) již sestavené puzzle po jeho vrchní obrazové straně. Lepidlo - transparentní - zateče a zpevní celý váš výtvor. Vznikne pevný obraz, který můžete přenášet.