Nákupní košík Položek: 0
Domů Kreativní program UHU Fix N Glaze 210 ml

UHU Fix N Glaze 210 ml

Lepidlo na ubrouskovou techniku a na lepení “Puzzle”.

Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
Kat. číslo: 7934
Značka: UHU
Jednotka: ks

Pro nádherné dekorování za pomoci papírových ubrousků a tzv. dekupáž techniky. Dále vynikající jako krycí lak a lepidlo na lepení puzzle. Bez rozpouštědel. Po zaschnutí čiré.

ROZSAH POUŽITÍ:

Ubrousková metoda na keramiku, kámen, sklo, papír a karton, polystyren a plasty. Vhodné i pro lepení dekorativních písků. Po sestavení puzzle též vhodné na zpevnění a přelakování. Lze je přenést a vytvořit obrazy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené díly musí být čisté, suché a odmaštěné. Nastříhejte si části ubrousků (či jiných materiálů s motivy), které chcete aplikovat na předmět. Naneste tenkou vrstvu lepidla/laku zdobený předmět. Přiložte vystřižený motiv na ještě mokré lepidlo. Počkejte na zaschnutí. Přetřete celý povrch lepidlem/lakem.
Lepidlo se dá aplikovat štětcem. Tímto způsobem přetřete několikrát (vždy nechte zaschnout) již sestavené puzzle po jeho vrchní obrazové straně. Lepidlo - transparentní - zateče a zpevní celý váš výtvor. Vznikne pevný obraz, který můžete přenášet.

Infomrace o využívaní webu

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací