Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu firemní dovolené, probíhající od 1. do 5. července, proběhne poslední expedice Vašich objednávek v pátek 28. června a poté zase v pondělí 8. července.

  UHU STIC MAGIC 8,2 g BTS 2019 Tajný život mazlíčků 2

  Sada dvou bezpečných lepicích tyčinek UHU STIC 8,2 g vyrobených z přírodních surovin nyní s Tvými kamarády z filmu Tajný život mazlíčků 2.  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 34245
  Značka: UHU
  *Lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla *Šroubovací uzávěr zamezuje vysychání lepidla a zaručuje bezpečnoé přenášení a práci s lepidlem *Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nízkou spotřebu *Rychle schne a lepí velmi pevně a trvanlivě *Vypratelné ve studené vodě *Obal lepidla je z 50 % vyroben z recyklovaných plastů Velmi kvalitní lepící tyčinka se šroubovacím uzávěrem, který zamezuje vysychání lepidla a zaručuje bezpečné přenášení a práci s lepidlem. Vyráběná v Německu s důrazem na kvalitu a ekologičnost - lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a obal je z 50 % vyroben z recyklovaných plastů. Dobře se nanáší, má nízkou spotřebu a rychle schne. ROZSAH POUŽITÍ: Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů a předmětů. NÁVOD K POUŽITÍ: Lepidlo lehce vyšroubujte z plastového tubusu. Aplikujte na lepený předmět. Vhodné i pro větší plochy.