Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu firemní dovolené, probíhající od 1. do 5. července, proběhne poslední expedice Vašich objednávek v pátek 28. června a poté zase v pondělí 8. července.

  UHU STIC ReNATURE 8,2 g

  Velmi kvalitní lepicí tyčinka s patentovaným šroubovacím uzávěrem. Ekologické provedení - bioplastový obal. Snadné nanášení, nízká spotřeba. Rychle schne.  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 25251
  Značka: UHU
  Alternativní jednotky: 1 baleni je 24 ks

  Ekologické provedení velmi kvalitní lepicí tyčinky s patentovaným šroubovacím uzávěrem, který zamezuje vysychání lepidla. Dobře se nanáší, má nízkou spotřebu. Rychle schne. Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů.

  • Samotné lepidlo obsahuje 98 % přírodních látek*.
  • 58 % obalu je vyrobeno z přírodního materiálu - bioplastu.
  • Výroba zatěžuje životní prostředí o 46 % měně, než běžný výrobek.

  Renature 100% recyklovatelné

  Nejekologičtější lepící tyčinka na světě - lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla. Obal je vyroben z 58 % z bioplastu založeném na cukrové třtině, která je pěstována v Německu v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Díky této nové technologii je při výrobě použito o 48 % méně fosilních materiálů (porovnáno se standardním UHU Stic firmou Denkstatt Vídeň v roce 2013). Emise CO2 jsou tím sníženy o 46 %. Produkt je 100% recyklovatelný.

  Lepidlo má nové složení. Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nižší spotřebu. Přestože je bez rozpouštědel - na bázi vody, rychle schne a ve výsledku je velmi pevné.

  Lepidlo je vypratelné ve studené vodě.


  *včetně vody